Logo

Gumi Michelin 315/70/22.5

Број на оглас: 3284565 | Објавен на: 19.07.2019, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat dve predni i edna pogonska michlein gumi

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач