Logo

TANIRACI SO 24 DISKOVI

Број на оглас: 3284682 | Објавен на: 11.10.2019, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodavat taniraci so 24 diskovi vo odlicna sostojba nemat nikakva maana cena 650 evra

  Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

  Deni

Потврден огласувач