Logo

Vespa gumici za nogalki Orginal

Број на оглас: 3284745 | Објавен на: 14.02.2020, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vespa piaggio

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Jusuf