Logo

HYUNDAI GETZ1.6CRDI =BALKANAUTO CARS=

Број на оглас: 3284747 | Објавен на: 06.09.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: i30

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Огласи од: BAKANAUTO KARS

BAKANAUTO KARS

kacanicki pat avto plac INTEGRA
Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 BAKANAUTO KARS

Потврден огласувач