Logo

Rover 25 td moze zamena

Број на оглас: 3284761 | Објавен на: 14.02.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 25

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.700 €

1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Klima,registrirana do 4 mesec 2020 kolata e vo odlicna sostojba bez vlozuvajna moze zamena so moja ili vasha doplata tel 070223825

 Oglas

Потврден огласувач