Logo

Ефтино Се продава стан во строг центар

Број на оглас: 3284893 | Објавен на: 23.05.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 42 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југоисток

Адреса: Dame Gruev 21

Цена: 35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплетно наместен стан вклучено во цената.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач