Logo

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO STROG CENTAR NA SKOPJE

Број на оглас: 3285003 | Објавен на: 04.06.2019, 13:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ul.Orce Nikolov br.58

Цена: 320 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dvosoben stan vo strog Centar na Skopje .Ultra moderen , renoviran . Se sto e vo stanot e novo . Stanot moze da se vidi od ponedelnik do petok od 17 do 19 casot .

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач