Logo

BMW 320d E90

Број на оглас: 3285275 | Објавен на: 19.08.2019, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 6.700 €
402.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema, plateno se do registracija.

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Ivan

Потврден огласувач