Logo

Mercedes Benz 190

Број на оглас: 3285360 | Објавен на: 04.06.2019, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1986

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo odlicna sosotojba
075-245-179
075-245-179
075-245-179

 Валандово

Прати Е-Маил

 Илчо