Logo

Vw polo 14 tdi

Број на оглас: 3285423 | Објавен на: 08.09.2019, 22:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 53 kw / 72 ks

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2006 god
14 tdi
Klima
El stakla
El retrevizori
Centralno
Dva kluca
Halogenki
Maglenki
4 novi gumi

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Blaze-Marjan

Потврден огласувач