Logo

Ford C-Max (TITANIUM) 1.6TDCI-109ks

Број на оглас: 3285533 | Објавен на: 25.06.2019, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: C-Max

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford C-Max (TITANIUM) 1.6TDCI-109ks;
+Godina na proizvodstvo:2006;
+Oprema:
-Esp;
-Abs;
-Air bag;
-Klimatronik;
-Servo volan;
-Tempomat ...;
-Bord komjuter;
-Elektrika na prozorci;
-Elektrika na retrovizori;
-Centralno zaklucuvanje so dalecinsko;
-Uvezeno od Germanija............................;
+Plateni davacki do registracija ................;
+Info.070-767-620.........................................;

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач