Logo

MERCEDES SPRINTER 313 CDI MAXI

Број на оглас: 3285534 | Објавен на: 19.06.2019, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Poveke info na:
070 707 858
070 707 858
070 707 858

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  @@@