Logo

Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD - CANON

Број на оглас: 3285913 | Објавен на: 26.03.2020, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Останато

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD FULL PACK
за CANON
MADE IN JAPAN

99% НОВ - ДЕЛ ОД ЗАШТИТНИТЕ ФОЛИИ НЕ СЕ НИ ОДЛЕПЕНИ

900 EUR

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 DM

Потврден огласувач