Logo

''SAMSUNG''микробранова печка 800w....евтино

Број на оглас: 3286022 | Објавен на: 21.06.2019, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Продавам квалитетна микробранова печка ''SAMSUNG'' 800w малку користена,во одлична состојба,цена 1200 ден. тел.070/525-040

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 sale

Потврден огласувач