Logo

Продава

Број на оглас: 3286072 | Објавен на: 22.09.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 280

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава мерцедес Ml280 год.2006 во перфектна состојба со фул опрема.На колата се функционора редовно сервисирана во овластен сервис зелен картон и атестирани фолии.Може да се види и провери во секое време и каде вие ке сакате .
Подетални инф. на тел.070207444 на пораки не одговарам.
Ве молам само за сериозни купци

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Ване

Потврден огласувач