Logo

Radio Medion RADIO/CD/USB/AUX/ SD-CARD/Bluetooth

Број на оглас: 3286182 | Објавен на: 12.07.2019, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radio Medion
RADIO/CD/USB/AUX/
SD-CARD/Bluetooth
Na sve funkcionira
075574992 kontakt broj
Inbox

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Privat

Потврден огласувач