Logo

Продажба на нови камионски акомулатори по најниска цена !

Број на оглас: 3286252 | Објавен на: 24.09.2020, 01:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


🔝Prodazba na novi akomulatori BlackHorse so 24meseci garancija🔝
🚛Mozna e dostava po Kargo Ekspress niz cela MK🚛
➡️Najniski Ceni⬅️
☎️ 076566404 ☎️
🎀45ah 1800den so star vraten🎀
🎀55ah 2100den so star vraten🎀
🎀75ah 2800den so star vraten🎀
🎀100ah 3700den so star vraten🎀
🎀135ah 4900den so star vraten🎀
🎀180ah 6300den so star vraten🎀
🎀225ah 7900den so star vraten🎀
🚛Mozna e dostava po Kargo Ekspress niz cela MK🚛
☎️ 076566404 ☎️

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач