Logo

Продажба на нови камионски акомулатори по најниски цени !

Број на оглас: 3286257 | Објавен на: 20.09.2019, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 29 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


🔝Prodazba na novi akomulatori BlackHorse so 24meseci garancija🔝
🚛🚛🚛Mozna e dostava po Kargo Ekspress niz cela MK🚛🚛🚛
➡️➡️Najniski Ceni vo cela MK⬅️⬅️
➡️➡️Najniski Ceni vo cela MK⬅️⬅️
☎️ 076566404 ☎️
🎖🎖🎖45ah 1800den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖55ah 2100den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖75ah 2900den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖100ah 3800den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖135ah 4900den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖180ah 6300den so star vraten🎖🎖🎖
🎖🎖🎖225ah 7900den so star vraten🎖🎖🎖
🚛🚛🚛Mozna e dostava po Kargo Ekspress niz cela MK🚛🚛🚛
☎️ 076566404 ☎️
☎️ 076566404 ☎️
☎️ 076566404 ☎️

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач