Logo

Renault Modus, 1.5 dci, 2005 год. во одлична состојба

Број на оглас: 3286351 | Објавен на: 17.08.2019, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Modus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 2.600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Редовно сервисирано, направен голем сервис. 4 нови зимски и 4 нови летни гуми. Од опрема поседува: автоматски клима уред, електрика на сите прозори, сензор за дожд, сензор за светла, магленки, борд компјутер (моментална потрошувачка, автономија, сервис и др.)
Бојата е како во песната од видеото :)

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Жарко

Потврден огласувач