Logo

FORD MAVERICK 4x4 -1994 god.

Број на оглас: 3286411 | Објавен на: 21.09.2019, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Maverick

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava FORD MAVERICK 4x4
1994 god.
4 Novi gumi
Se funkcionira na nego vo Extra sostojba

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  xxxx

Потврден огласувач