Logo

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI NA DELOVI

Број на оглас: 3286460 | Објавен на: 21.11.2020, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Terracan

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba motor i menuvac vo mnogu dobra sostojba

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач