Logo

Mercedes e 280 cdi v6 redizajn avangard

Број на оглас: 3286540 | Објавен на: 04.06.2020, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od germanija registrirana so zelen karton so ful oprema ima novi gumi i e mnogu socuvana

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач