Logo

Mercedes GLK 220CDI 4MATIC 2009

Број на оглас: 3286914 | Објавен на: 06.06.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: GLK 220

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 8.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


**************PRODADENA***********************Se prodava mercedes GLK 220CDI 4MATIC full optional 2009 godina na italianski tabli..bez zameni..kolata momentalno se naojga vo piacenza (italia) za povejke informacii kontakt na email : djoce.nikolov@outlook.it ili telefon:+393286373636

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gjorgi

Потврден огласувач