Logo

Range Rover 3.0 D 2005

Број на оглас: 3286919 | Објавен на: 06.06.2019, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Range rover classic 3.0 d 2005 godina redezajn na bugarski tabli ..bez zameni ..

  Валандово

Прати Е-Маил

  Gjorgi

Потврден огласувач