Logo

AUDI A3 1.9 TDI 131 KS. TOPP SOSTOJBA!!!

Број на оглас: 3286932 | Објавен на: 22.06.2019, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2002

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A3 1.9 TDI 131 KS 2002 GOD. REGISTRIRANO
KOLATA NEMA MAANA
PROVERKA KADE SAKATE
CENA 3000 EVRA
KONTAKT: 076-785-485
MOZI I ZAMENA SO VASHA DOPLATA
ZA ZAMENA 3500EVRA

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  oglas

Потврден огласувач