Logo

BANDASI 5 x 110 16ki

Број на оглас: 3286952 | Објавен на: 18.07.2019, 01:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


imaat solidni gumi M+S 16ki
250 eur so se gumi bez gumi 200 eur
nikolce 076899951
076899951

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  X x X

Потврден огласувач