Logo

Jeep Cherokee 2.7 na BG Tablici

Број на оглас: 3287189 | Објавен на: 23.02.2020, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Jeep Cherokee 2.7 na BG Tablici so ful oprema mnogu dobro socuvan so ekstra sostojba skoro servisiran i spremen za sezona. Za poveke informacii baraj te na TELEFON 071314661!!!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zZz

Потврден огласувач