Logo

Volkswagen Golf IV Cabrio 1.9 TDI 110

Број на оглас: 3287313 | Објавен на: 17.06.2019, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Golf IV Cabrio 1.9 TDI 110 KS, 1999 godina, registracija do kraj na juni, od oprema ima servo volan, klima (ispravna), ABS, dve vozdusni pernicinja, elektrika na stakla i retrovizori, centralno zaklucuvanje, 15ka felni itn. Povekje informacii na 077 752 714.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Djole

Потврден огласувач