Logo

Fen za kosa odlicen model Nova sega dostapen

Број на оглас: 3287482 | Објавен на: 06.06.2019, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 699 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Женска козметика

Вид на оглас: Се продава


Одличниот модел на фен за коса од брендот NOVA сега достапен и кај нас по промотивна цена од 699 денари.
📩Нарачајте во инбокс
– Моќност: 1500W
– Број на брзини: 2
– Број на загревање: 2

Како да нарачате? ⤵ 📬
- 📝 Порака во инбокс,
- Име, адреса и телефонски број
- 🚛 Достава низ цела Макeдонија до адреса + 140 денари

Огласи од: oglasnik 0660

oglasnik 0660

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ekstra

Потврден огласувач