Logo

ford galaxi

Број на оглас: 3287503 | Објавен на: 04.04.2020, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford galaxi 1.9 tdi 110 konja voziloto ima napraveno komplet golem i mal servis pred 3000 km ima staveno dve novi gumi novi plocki predni i zadni registrirano e cela godina zvonete na ovaj broj 071304825 stojan4e
071304825 stojan4e
071304825 stojan4e
071304825 stojan4e
071304825 stojan4e
071304825 stojan4e
071304825 stojan4e

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач