Logo

Полирање фарови + центрирање фарови / Poliranje farovi

Број на оглас: 3287524 | Објавен на: 04.09.2019, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


Во тек е ГОЛЕМА промотивна акција која ви овозможува полирање на вашите фарови со КЕРАМИЧКА заштита и нивно машинско ЦЕНТРИРАЊЕ.👌Искористете го попустот и решете го проблемот со вашите фарови, а со тоа и видливоста при ноќното возење!
➡️ Цена : 1̶4̶0̶0̶ денари - 1000 денари (заштедувате 400 денари)
⚠️ Побрзајте, понудата е ограничена!
➡️ Закажете термин : 076/52-88-33

Единствен сервис за фарови во Македонија - www.farovi.mk - студио со најсовремена технологија.

ПРОМОТИВНО : ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА ФАРОВИ + КЕРАМИЧКА ЗАШТИТА + МАШИНСКА ПРОВЕРКА И ЦЕНТРИРАЊЕ НА ФАРОВИ!

Полирањето се извршува во четири третмани со тоа што после полирањето фарот се заштитува од понатамошни надворешни влијанија.

Ценовник:
Полирање фарови + керамичка заштита (30 месеци издржливост) (по фар),
Во цената е вклучено ГРАТИС машинска проверка и центрирање на фарови..

Времетраење на процесот : 1h - 1:30h (во зависност од оштетувањето)

Процесот на полирање се одвива машински во услови каде што се исполнуваат стандардите за полирање / реставрирање на фарови.

ОСТАНАТИ УСЛУГИ:
- Машинско центрирање на фарови - 400 денари
- Промена на изгорени сијалици и вградување на лед и ксенон (цена по увид)
Заварување на скршени држачи на фарови (цена по увид)
- Вградување нови фарови!


2200+ задоволни клиенти го докажуваат нашиот квалитет.

Закажете термин на : 076/52-88-33

*** Запратате го нашиот Инстаграм профил за да ги следите сите попусти - farovi.mk***

Можете да ни испратите фотографии од фаровите и на Вибер : 076/52-88-33
Работно време :
Понеделник-Петок (09:00 до 18:00)
Сабота (10:00 до 17:00)

Единствено студио за автомобилска естетика - DataCar
*сликите во огласот се во сопственост на DataCar и е забрането нивно користење!
Повеќе инфо : www.farovi.mk

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Farovi.mk

Потврден огласувач