Logo

Prodavam race chip za passat 1.6tdi made in Germany nov

Број на оглас: 3287752 | Објавен на: 13.11.2019, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam race chip za passat 1.6tdi nov pod garancija made in germani pokacuva 35ks so faktura i dokumenti

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач