Logo

LADILNIK SHMITZ I IVECO STRALIS EURO 5

Број на оглас: 3287836 | Објавен на: 07.06.2019, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


IVECO STRALIS EURO 5
LADILNIK SHMITZ

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Иле

Потврден огласувач