Logo

MARBUS 2002 god.

Број на оглас: 3288007 | Објавен на: 10.08.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


29+1, reg do mart 2020 klima,vebasto,retarder .........

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач