Logo

Gumi

Број на оглас: 3288119 | Објавен на: 08.07.2019, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 2 gumi 225 45 R17 1500 denara dvete
I 2 205 55 R16 2500 denara dvete

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач