Logo

245 45 R19 BMW SO NOVI GUMI

Број на оглас: 3288361 | Објавен на: 15.11.2019, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


071634533

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 auto

Потврден огласувач