Logo

Renault Ares

Број на оглас: 3288698 | Објавен на: 16.09.2020, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Renault Ares , 2001 godina, euro 3

 Струга    Општина:Вевчани

Прати Е-Маил

 KTM

Потврден огласувач