Logo

СТАН под наем во центар на Струмица

Број на оглас: 3288933 | Објавен на: 19.06.2019, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 54 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: булевар Маршал Тито

Цена: 9.500 МКД
9.600 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Издаваме стан од 54м2 во центарот на Струмица на булевар Маршал Тито во долгата сина зграда, веднаш до трговскиот центар Глобал. Станот се наоѓа на 3-ти спрат и е веднаш слободен.
Опремен е комплетно со: спална соба, кујна со трпезарија, дневна соба и тераса која гледа на булеварот. Локацијата е прекрасна со ограден приватен паркинг кој припаѓа на зградата, а центарот е оддалечен само на една минута пешачење.
Информации на телефон: 078/222-052 Борко.
Емаил: premetarov@gmail.com

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Borko Premetarov

Потврден огласувач