Logo

Prodavam kozna jakna

Број на оглас: 3288957 | Објавен на: 11.09.2019, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Црна

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kozna jakna DINAMO, L golemina.
Jaknata e malku nosena i e zacuvana, bez ostetuvanja.

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач