Logo

FORD FOKUS -07 1.6 hdi 66kw

Број на оглас: 3288971 | Објавен на: 18.06.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kako nova bikvalno
Klima
Abs
Asr esp
Kuka fabricka vnesena vo fomologacijata
El na prozori
Dva fabricki kluca i mng. Druga oprema
Enterierno i karoseriski novo

Bez zameni exstra cena

Tel za informacii 076 599 900 moze i na viber

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач