Logo

Renault Megane 1.9 dci

Број на оглас: 3289044 | Објавен на: 20.06.2019, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.300 €
2.400 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema... 2004 god. registrira so cetri sporski armotizeri sestostepen menjac so mn mala potrosuvacka i mn drugo za poveke inf. 078 253 139

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач