Logo

Novi prozori Prozor prozorci Prozorec Прозори

Број на оглас: 3289082 | Објавен на: 11.09.2019, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Продавам нови неупотребени Словенечки дрвени прозори и балконска врата Јеловица,
комплет со стакло и ролетни во дрвена кутија.
Прозорите се со димензии:
140см х 80см, цена = 110е
140см х 100см, цена = 130е
140см х 120см, цена = 145е
140см х 120см, цена = 145е
140см х 120см, цена = 145е
140см х 180см, цена = 160е
140см х 180см, цена = 160е
Вратата е со димензии 220смх80см, цена = 160е.
Доколку ги купите сите, цената е вкупно 800 евра.
Насока на отварање има за секој на последното фото.

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач