Logo

Opel Meriva 1.7 CDTI uvoz od CH.

Број на оглас: 3289112 | Објавен на: 15.09.2019, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA:
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74kw 2010god.
FUL OPREMA.
VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
UVOZ:CH
TEL:078232842

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Burim

Потврден огласувач