Logo

Se prodava zamrznuvac-fioki BEKO

Број на оглас: 3289339 | Објавен на: 14.06.2019, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zamrznuvac BEKO so fioki kako nov.Kontakt-077-989-062

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач