Logo

Se prodava frizider Gorenje

Број на оглас: 3289342 | Објавен на: 16.06.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider Gorenje kako nov.Kontakt:077-989-062

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач