Logo

Vlecna sluzba-Shlep Servis-Janko

Број на оглас: 3289566 | Објавен на: 09.06.2019, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Vrsime prevoz na site patnicki i tovarni vozila vo Makedonija i nadvor od granicata.

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Janko

Потврден огласувач