Logo

mercedes 406

Број на оглас: 3289570 | Објавен на: 10.06.2019, 21:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba ne e registriran pali vozi tel za kontakt 078238552

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач