Logo

Daf 105-460 2007 euro5

Број на оглас: 3289685 | Објавен на: 11.06.2019, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Dafot e vo odlicna sostojba klima retarder dobri gumi 2007

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач