Logo

Mercedes C200 CDI - SPORT Edition

Број на оглас: 3289696 | Објавен на: 16.06.2019, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- 2006/2007 год.
- Регистрирана до 15.09.2019 год.
- Мотор 90 KW - 122 Hp
- Голема навигација
- Сензори за дожд и светлина
- Темпомат
- Климатроник двозонски
- Команди на волан
- Автоматско затемнување на ретровизори
- Одлично озвучување
- Махагон ентериер
- Оригинални Мерцедес Sport Edition алуминиумски 17" Бандажи со одлични Hankook летни гуми
- Мерцедес алуминиумски 16" бандажи со зимни гуми
- Гаражирана
- Два клуча

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 B

Потврден огласувач