Logo

Mercedes C220 cdi 170ks. 2009

Број на оглас: 3290416 | Објавен на: 02.01.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 7.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 cdi 136kw 170ks 241000km
Kolata e uvoz od germanija i e vo perfektna sostojba bez grebanici ili bilo kakvi ostetuvanja.
Voziloto ima plus 4al bandazi so zimni gumi. Originalni krovni nosaci.
Dva kluca i komplet servisna istorija.
Moze zamena za vw caddy ili citroen berlingo.
 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач